Cumpărări Directe
Cumpărări Directe: 100.000+
631. Numaratoare plastic 100 bile AT3 IMP
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 04-09-2026
632. OBIECTE STAND ACVARIU - Insigne (Bita)
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 04-09-2026
633. REPARATII DRUM IN LOCALITATEA ALUNISUL, COMUNA ZAGRA,..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 04-09-2026
634. FENTANYL TORREX SOL.INJ.0,05MG FIOLA 10ML X 5 - FENTANYLUM
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 04-09-2026
635. Pachet biscuiti si produse de cofetarie ambalate
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 04-09-2026
636. Serviciile de înlocuire a tuburilor de neon sau de..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 04-09-2026
637. PACHET DIVERSE
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 04-09-2026
638. Memorie 8GB DDR4 3200MHz SODIMM, refurbished
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 04-09-2026
639. Servicii aferente deplasării în turneu Constanța
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 04-09-2026
640. Clema..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 04-09-2026
641. Pachet articole de birou
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 04-09-2026
642. Radiator ulei DESIRO 080-010-051-11-0250
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 04-09-2026
643. Materiale rasina tip AnyCubic Water-Wash HD Gray 30125100-2..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 04-09-2026
644. Transport persoane pe ruta Tg.Mures-Focsani si retur in..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 04-09-2026
645. CONSERVA PESTE TON INTREG 160 GR
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 04-09-2026
646. 79132100-9 Servicii de certificare a semnaturii electronice..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 04-09-2026
647. Achizitie povidonum iodinatum 100 mg/ml - 1000 ml
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 04-09-2026
648. Servicii de consultanță nutrițională și evaluare..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 04-09-2026
649. Pachet produse
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 04-09-2026
650. Cantar digital cu talpa 1500kg 80x60cm
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 04-09-2026
651. Carnete elev
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 04-09-2026
652. TABLA MAGNETICA 120X200 CM DY500009
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 04-09-2026
653. Materiale de curatenie
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 04-09-2026
654. jaluzele corp A
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 04-09-2026
655. Pachet conductoare si conectoare RN 1221/28.08.2026
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 04-09-2026
656. ACHIZITIE DIRECTA Pachet comanda 3116156779
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 04-09-2026
657. SSD 512GB Kingston KC3000, M.2 2280, PCIe Gen4.0 x4, 3D TLC..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 04-09-2026
658. Data Logger profesional cu afisaj pentru temperatura si..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 04-09-2026
659. bilet avion Bucuresti- Dublin - Bucuresti
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 04-09-2026
660. Pensule pensula de pentru desen varf lat 6 buc / set corp..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 04-09-2026
© 2026 LicitatiaPublica.ro