Cumpărări Directe
Cumpărări Directe: 100.000+
91. Servicii curatare draperii
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 01-09-2026
92. MAGGI SECRETUL GUSTULUI GAINA 400GR
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 01-09-2026
93. pachet catering gradinita
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 01-09-2026
94. Achizitie Toyota Yaris CROSS 1.5 Hybrid Active
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 01-09-2026
95. Imprimate tipizate
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 01-09-2026
96. PRESTARI SERVICII SI CONSULTANTA IN DOMENIUL FIZICII..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 01-09-2026
97. Achiziție servicii medicale
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 01-09-2026
98. DILUENT ELITE 580/Lyse/ELite H Clean
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 01-09-2026
99. Diverse Articole
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 01-09-2026
100. aScOrare - Mentenata aScOrare 3 ani
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 01-09-2026
101. Combina frigorifica HEINNER HCNF-HM293INVXE++, No Frost,..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 01-09-2026
102. CISTOSCOP FLEXIBIL DIGITAL / Ref. 15392 - 27.08.2026 - BO
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 01-09-2026
103. Adenuric 80mg-cpr.film. x 28-Menarini International LU..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 01-09-2026
104. ADV1542971
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 01-09-2026
105. DERATIZARE, DEZINSECTIE, DEZINFECTIE PESTE 1000 MP.
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 01-09-2026
106. Pachet Materiale amenajare curte
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 01-09-2026
107. Legitimație personalizată RTE
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 01-09-2026
108. achizitie directa
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 01-09-2026
109. SERVICII STUDIU FEZABILITATE -PANOURI FOTOVOLTAICE
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 01-09-2026
110. CPV: 39224340-3 Pubele
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 01-09-2026
111. Servicii de coordonare in materie de securitate si sanatate..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 01-09-2026
112. TON RIO MARE IN ULEI 160GR
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 01-09-2026
113. Prestari servicii de dezinfectie si dezinsectie
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 01-09-2026
114. Servicii SSM-SU / 7-44 angajati pentru Scoala Gimnaziala..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 01-09-2026
115. Pachet articole gradinita jocuri
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 01-09-2026
116. Pachet pamant,piatra,tasare
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 01-09-2026
117. Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 01-09-2026
118. TOPPING FRUCTE
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 01-09-2026
119. Placi 10 godeuri pentru grupe sanguine
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 01-09-2026
120. Servicii de mentenanță si de intretinere a sistemelor de..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 01-09-2026
