Cumpărări Directe
Cumpărări Directe: 100.000+
91. Servicii utilizare - "Sistem Electronic de Management..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 02-09-2026
92. Achizitie tonere imprimante
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 02-09-2026
93. LEUSTEAN VERDE
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 02-09-2026
94. TRAFALET 25CM
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 02-09-2026
95. Lame Shaver Standard GREAT WHITE 4.2
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 02-09-2026
96. Pachet curatenie UAT Cleja
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 02-09-2026
97. PACHET RACORDURI
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 02-09-2026
98. NEBILET COMPR. 5MG X 28 - NEBIVOLOLUM
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 02-09-2026
99. Revizie BMW 320i xDrive Sedan MAI60050
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 02-09-2026
100. soda caustica 1kg
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 02-09-2026
101. Sana 3.6% grasime Traditii Vrancene PET 900 ML
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 02-09-2026
102. Servicii de intretinere , reparatie si configurare sisteme..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 02-09-2026
103. PACHET DIVERSE MATERIALE CONSTRUCTII
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 02-09-2026
104. Inchiriere spatiu Bucuresti
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 02-09-2026
105. Servicii de proiectare faza PT-AFM creșterea eficienței..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 02-09-2026
106. CARBETOCIN PHARMIDEA 100 micrograme/ml
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 02-09-2026
107. ALBUMINA UMANA BAXALTA 200 G/L FL*50 ML
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 02-09-2026
108. CUTIT 2T
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 02-09-2026
109. PACHET MATERIALE EL.02.09.2026
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 02-09-2026
110. SERVICII DE NEUTRALIZARE PRIN INCINERARE DESEURI..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 02-09-2026
111. Servicii de modernizare instalații electrice
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 02-09-2026
112. Servicii de dezinfectie, dezinsectie si deratizare
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 02-09-2026
113. Cuvettes for Sysmex CS - REF NR 16090/27.08.2026 - LAM
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 02-09-2026
114. ACHIZITIE DIRECTA PACHET MATERIALE
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 02-09-2026
115. LAVABIL BAI 4L
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 02-09-2026
116. revizie tractor
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 02-09-2026
117. PACHET GEBO
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 02-09-2026
118. Detergent vase Fairy
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 02-09-2026
119. CSL-TR105-30 Pensa Sigilare Vasculara CoolSeal Trinity 5..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 02-09-2026
120. Servicii expertiza tehnica si DALI + SF ,,Laborator de..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 02-09-2026
