Planuri de Achiziții
Planuri de Achiziții: 100.000+
751. "Servicii de consultanță în achiziții privind..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 17-08-2026
752. achizitia dehartie ekg si electrozi (Plan de achizitii 2026)
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 17-08-2026
753. Achizitia a 2 buc. autoturisme tip Suv motorizare-Benzina,..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 17-08-2026
754. Achizitie improimante A4, multifunctionale A4 color,..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 17-08-2026
755. Achizitie executie lucrari in cadrul proiectului..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 17-08-2026
756. Achizitie lucrari in cadrul proiectului "Eficientizare..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 17-08-2026
757. Achizitie directa dotari in cadrul proiectului..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 17-08-2026
758. Modernizare și dotare Colegiul Tehnic Constantin..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 17-08-2026
759. Modernizare și dotare Colegiul Tehnic Constantin..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 17-08-2026
760. Modernizare și dotare Colegiul Tehnic Constantin..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 17-08-2026
761. Achizitie lucrari in cadrul proiectului "Eficientizare..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 17-08-2026
762. Furnizare dotari in cadrul proiectului (Planul anual de..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 17-08-2026
763. Executie lucrari in cadrul proiectului „Modernizare și..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 17-08-2026
764. ITP Microbuz , Autoutilitare, Mixte ,Speciale, 4x4 cu MTMA..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 17-08-2026
765. INFRASTRUCTURĂ CULTURALĂ MODERNĂ ȘI REGENERARE SPAȚII..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 17-08-2026
766. Servicii de curatenie exterioara si intretinere spatii ..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 17-08-2026
767. Reactivi de laborator 7 loturi (Paap 2026)
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 17-08-2026
768. Echipamente de laborator (Paap 2026)
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 17-08-2026
769. Reactivi de laborator (Paap 2026)
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 17-08-2026
770. LUCRĂRI DE REPARAȚII CURENTE , HIDROIZOLAȚIE, REPARAȚII..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 17-08-2026
771. Consolidare DN59B km 0+000 - km 22+000, Cărpiniș-Otelec -..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 17-08-2026
772. Servicii de întreținere și curățare chesoane curatare..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 17-08-2026
773. SERVICII DE TELEASISTENTA (Plan achizitii publice-..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 17-08-2026
774. Produse de curatenie si igiena personala (Plan achizitii..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 17-08-2026
775. Pachete Craciun- Pachete copii si Pachete seniori (Plan..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 17-08-2026
776. Tabără copii (Plan achizitii publice- proceduri 2026)
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 17-08-2026
777. Coloram zâmbete de 1 Iunie (Plan achizitii publice-..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 17-08-2026
778. Săbători pentru seniori (Plan achizitii publice-..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 17-08-2026
779. Lucrări de instalare dispozitive de stingere a..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 16-08-2026
780. Lucrari de renovare interioara si exterioara imobil..
( Intră în cont pentru detalii )
Publicat în 16-08-2026
© 2026 LicitatiaPublica.ro